Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ümraniye Mutlu Son Ümmüş

  • Listed: Ağustos 31, 2017 6:49 am
  • Expires: 39 days, 17 hours

Description

Taşların insan vücudu için birçok faydasının olduğu insanlık tarihi kadar eskidir ve biliniyor. Özellikle tedavi amacıyla birçok taş farklı yollar ile kullanılıyor ve çözüm oluyor. Taşlardan şifa alarak çok daha dingin rahatlamış biri olmak mümkün. Stresi tamamen uzaklaştıran taşlar ile yapılan uygulamalardan biri Spa.

Özel taşların vücudun kilit noktalarına yerleştirilmesi ve Pendik mutlu son masaj ile desteklenmesiyle sağlanan spa önemli katkılar veriyor. Spa uygulama olarak ev vb. ortamlarda yapılması mümkün olmayan tatbiki başlı başına uzmanlık isteyen bir çalışmadır. Spa yaptıracak kişinin bulunduğu ortamda en az spa yapacak kişi kadar önemli ve spanın amacına ulaşması için gereklidir.

Spa uygulaması sıcak taşların vücudun kilit noktalarına koyulması ve sonra rahatlatıcı Kartal mutlu son masaj hareketleri ile vücuttaki tüm sinirin, gerginliğin atılması üzerinde kuruludur. İlk amacı stresi atıp rahatlatma olsa da vücudun birçok noktasına farklı faydaları vardır. İyi bir spa için bu konuda özel sertifikalar almış salonlara gitmek gerekiyor. Bu salonlar dekor olarak ta sizi ve ruhunuz rahatlatacak özel bir dekorasyona sahiptir bu şekilde spa komplike bir şekilde maksimum fayda sağlar.

 

Listing ID: 55959a7c4df1609a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply